DIAMOND-TEARS.COM

O NÁS

 

Jsme firma z České Republiky, která se zaměřuje na prodej přírodních diamantů, investičních mořských perel a výrobu šperků na míru. Naše šperky vytvářejí profesionální zlatníci z České Republiky. Zakládáme si na profesionalitě, důvěře a hlavně kvalitě našich produktů. Certifikát pravosti posíláme ke každému produktu.

PŘÍRODNÍ DIAMANTY

Představujeme vám naší nabídku přírodních diamantů. Pokud máte zájem o jakýkoliv jiný konkrétní druh diamantu, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

INVESTIČNÍ PERLY

Představujeme vám naší nabídku mořských investičních perel. Pokud máte zájem o jakýkoliv jiný konkrétní druh perly, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

DÁMSKÉ ŠPERKY

Představujeme vám aktuálně vyrobené dámské šperky, které máme na prodej. Pokud máte zájem o šperk na míru, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

PÁNSKÉ ŠPERKY

Připravili jsme pro vás 3D vizualizace unikátních pánských šperků na míru. Pokud máte zájem o jakýkoliv pánský šperk, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. KAŽDÝ TENTO VYROBENÝ ŠPERK JE  JEDINEČNÝ A UNIKÁTNÍ.

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz? Chcete vytvořit šperk na míru nebo poskytnout doplňující informace ohledně nabízených diamantů nebo perel? Napište nám pomocí formuláře níže.